Hör av dig till oss

Vi vill alltid vara nära kund, butik och personal och har därför fältbaserad arbetsledning i 6 olika regioner över hela landet. Är du osäker på vem det är du ska kontakta kan du alltid ringa vår växel eller maila oss så hjälper vi dig att få kontakt med rätt person.

hk@srbgruppen.se
08 – 740 00 00

Vår personal

Benny Westblom
HR-ansvarig

08-120 020 43
benny.westblom@srbgruppen.se

Jessica Eiderbäck
Ekonomiansvarig

08-120 020 44
jessica.eiderback@srbgruppen.se

Mikael Ljungberg
Rekryterare

08-120 020 61
mikael.ljungberg@srbgruppen.se

Johanna Ruda
Kundansvarig

08-120 020 63
johanna.ruda@srbgruppen.se

Johanna Gustafsson
Kundansvarig

08-120 020 55
johanna.gustafsson@srbgruppen.se

Mikael Edeslätt
Affärsutvecklare

08-120 020 42
mikael.edeslatt@srbgruppen.se

Marcus Johansson
Affärsutvecklare

08-120 020 48
marcus.johansson@srbgruppen.se

Joakim Grundberg
Controller

08-120 020 53
joakim.grundberg@srbgruppen.se

Lisa Witten
Kundsupport

08-120 020 64
Lisa.witten@srbgruppen.se

Andreas Chisena
Områdesansvarig

013-474 53 00
andreas.chisena@srbgruppen.se

Stefan Nordin
Områdesansvarig

08-120 020 62
stefan.nordin@srbgruppen.se

Petra Skoog
Områdesansvarig

08-12 00 20 67
petra.skoog@srbgruppen.se

Felicia Foday
Föräldraledig

Olivia Matatko
Rekryterare

08-120 020 66
olivia.matatko@srbgruppen.se

Benny Westblom
HR-ansvarig

08-120 020 43
benny.westblom@srbgruppen.se

Jessica Eiderbäck
Ekonomiansvarig

08-120 020 44
jessica.eiderback@srbgruppen.se

Mikael Ljungberg
Rekryterare

08-120 020 61
mikael.ljungberg@srbgruppen.se

Johanna Ruda
Kundansvarig

08-120 020 63
johanna.ruda@srbgruppen.se

Johanna Gustafsson
Kundansvarig

08-120 020 55
johanna.gustafsson@srbgruppen.se

Mikael Edeslätt
Affärsutvecklare

08-120 020 42
mikael.edeslatt@srbgruppen.se

Marcus Johansson
Affärsutvecklare

08-120 020 48
marcus.johansson@srbgruppen.se

Joakim Grundberg
Controller

08-120 020 53
joakim.grundberg@srbgruppen.se

Lisa Witten
Kundsupport

08-120 020 64
Lisa.witten@srbgruppen.se

Andreas Chisena
Fältsupport

08-20 00 50
andreas.chisena@srbgruppen.se

Felicia Foday
Föräldraledig

Olivia Matatko
Rekryterare

08-120 020 66
olivia.matatko@srbgruppen.se

Andreas Chisena
Områdesansvarig

013-474 53 00
andreas.chisena@srbgruppen.se